Teenused ja hinnad

IKEA kaupade ja mööbli kohaletoomise teenused ja hinnad.

Kaupade ja mööbli hinnad arvutatakse vastavalt tellimuse koguhinnale Riias ja Poolas asuvas IKEA kaupluses ja nende kaalus.

Lisame 10% IKEA hinnast Riias ja 20% IKEA hinnale Poolas.

Postikulud Tallinnasse.

Tellimuse summa kuni 1000 eur - kohaletoimetamise tasu - 35 eur Alates 1001 EUR - 2000 EUR - Tarne - 45 EUR Alates 2001 EUR - 3000 EUR - 65 EUR

Me räägime üle 3000 euro suuruse hinna eraldi.

 Ühtsed kohaletomise hinnad mistahes aadressile Eestis.

Kui teil on vaja kauba transportimiseks kaubaaluseid või esemeid, võib hind varieeruda.

IKEA kaupade kohaletoomise tingimused.

1. Kui tekib olukord, kus IKEA kauba hind on tõusnud, peab klient tasuma tekkinud vahe või me maksame kliendile raha selle kauba eest tagasi tema pangakontole.

2. Kui klient ei ole maksnud kogu arve eest määratud tähtajaks, loeme me, et tellimine ei kehti ja tühistame selle käitlemise.

3. Teie poolt tellitud IKEA kaubad  toimetatakse aadresi järgi kuni esimese korruseni.

4. Tähelepanu! Kaupade tellimisel pöörake palun tähelepanu! Näidake õige värv ja kood  (kaheksa numbrit, eraldatud punktiga, näiteks: 000.000.00). Palun kontrollige koodid ja tellitud kaupade nimetused mis on ära näidatud Teie arvel, enne kui maksate arve eest. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

5. Me ei garanteeri kaupade 100% kättesaadavust  IKEA kauplusest, mis asub . Kui Teie poolt tellitud kaup ei ole IKEA kaupluses kättesaadav, tagastame me selle eest raha või toome Teile kauba niipea, kui see muutub kättesaadavaks.

6. Kaupade tagastamisest IKEA kauplusesse . Hind sõltub tellitud kauba kaalust.

7. Täielik või osaline esitatud arve tasumine tähendab kliendi nõusolekut kohaletoomise tingimustega.


 .